Naiste sukkpüksid | Sukad | Sokid | Disainsukkpüksid |

Tellimine

Kui kiiresti tellimuse kätte saab?

Cecilia de Rafael Eesti ladu on käeulatuses ning kogu kaup on Eestis kohapeal olemas. Postitame kõik tellimused, mis on sooritatud E-R enne 14.00 samal päeval ning pakid jõuavad valitud automaati kõige kiiremini juba järgmiseks päevaks. Seega ei pea muretsema, kas tellimus ikka jõuab kohale oodatud ajaks.

Teenuse kvaliteet

Ceciliaderafael.ee internetipood hoiab e-teenuse kvaliteedi kõrget standardit ning seisab selle eest, et iga klient saaks parima kasutuskogemuse - alustades toodete kvaliteetsest pakkimisest saatmisel, lõpetades klienditeeninduse parima kvaliteediga.

Kuidas saab tellida?

Ceciliaderafael.ee internetipoest tellimine on lihtne! Tellimiseks ei pea registreeruma, kuid kui on soov järgmine kord tellimust lihtsamini vormistada, siis oleks see mõistlik. Uudiskirjaga liitudes saab olla kursis pakkumiste ja kõige värskema infoga. Tellimiseks lisada tooted ostukorvi, täita tarneinfo ning valida makseviis.

Millised on maksevõimalused?

Ceciliaderafael.ee internetipoe maksevõimalused on väga paindlikud. Internetipoes on võimalik maksta pangalinkidega, krediitkaardiga, PayPaliga ning pakume ka järelmaksuvõimalust. Lisaks sellele saab oste lihtsalt sooritada ka mobiilses keskkonnas.

Kas Ceciliaderafael.ee e-poes ostlemine on ohutu?

Ceciliaderafael internetipood on teinud ostlemise võimalikult ohutuks. Internetipood omab lisaks ka SSL sertifikaati, mis tagab kliendi ja serveri vahelise krüpteeritud infovahetuse.