Naiste sukkpüksid | Sukad | Sokid | Disainsukkpüksid |

Materjalid

 

 

ENESEKINDLUS on parim, mida kanda! Ära lase katkistel sukkpükstel jälle oma päeva rikkuda! Cecilia de Rafael sukkpükste valmistamisel on kasutatud väga hoolikalt valitud materjale erinevatelt kiudude tootjatelt: NISSHINBO Japan, NILIT, LYCRA, TACTEL, TORAY Japan. Kvaliteetsed kiud on tugevate sukkpükste üheks aluseks. Lisaks on kvaliteetsel toormaterjalil veel palju positiivseid omadusi. 

 


NISSHINBO MOBILON K-L on kiudude materjal, mis erineb tavalistes sukkpükstes kasutatavast materjalist. Materjal on pehme, võtab hästi kuju, kandmisel mugav ning suure venivusega. Materjali kirjeldab mugavus ja funktsionaalsus. NISSHINBO MOBILON K-L materjali hinnatakse kõrgelt heade termoregulatsiooni omaduste tõttu. Sobivad erinevatele jalakujudele, mis teeb nende kandmise kõikidele mugavaks. Materjal on jooksmiskindel, mistõttu kestavad sukad või sukkpüksid kauem ning väheneb mõju keskkonnale. See on tänapäeva naisele väga oluline!

 

NILIT kiud on ülimalt vastupidavad, pakkudes optimaalset tuge ja paiduvust. Materjalil on niiskust reguleerivad ning antibakteriaalsed omadused, mistõttu on need vastupidavad ning tugevad. Materjalis olev tehnoloogia annab sukkpükstele pika eluea.

 

NILIT BREEZE kiud on ülimalt vastupidavad, pakkudes optimaalset tuge ja paiduvust. Materjalil on niiskust reguleerivad ning antibakteriaalsed omadused, mistõttu on need vastupidavad ning tugevad. NILIT BREEZE kiud reguleerivad naha temperatuuri füüsilise aktiivsuse ajal ning pärast pingutust. Ideaalsed soojades ruumides ning kuuma ilmaga.

 

NILIT HEAT on unikaalsed materjal, mis on valmistatud kohviubade kestade abil. Tagab loomuliku soojuse, hoides jalgu soojana külmemas keskkonnas. Materjalil on temperatuuri reguleerivad, bakteriostaatilised ning higistamisvastased omadused, mis tagavad mugavuse ning vabadustunde kogu päevaks. Keskkonnasõbraliku NILIT Heat kiudude valmistamisel on arukalt kasutatud looduslikke ülejääke, integreerides kohvisöe nailonisse. 

 

LYCRA materjalid sukkpükste koostises pehmendavad ning vormivad. LYCRA materjal teeb pihakohad pehmeks ning kandmise väga mugavaks. Sukkpükste koostises oleva LYCRA materjaliga võib unustada kiskuva tunde ning jalgadele saab anda suurepärase sära. Tehnoloogia annab sukkpükstele pehmuse ning hea vormi. Säilitab erksad värvid isegi pärast kandmist.

 

LYCRA® XTRA LIFE™ on ülitugev kiudude materjal. Materjal on ülimalt jooksmiskindel. Ei lase aukudel või kriimustustel tekkida. Materjal on ülimalt vastupidav ka erinevatele keskkonnateguritele nagu vesi või päikesevalgus.

 

LYCRA® Beauty materjal annab sukkpükstele väga iluse välimuse. Materjal vormib, pehmendab ning on mugav. Materjal tagab sulle ilusa jalgade välimuse ning hea enesetunde neid kandes. Materjal ei lämmata vaid vormib ja silub sinu kurve.

 

LYCRA ENERGIZE materjalid sukkpükste koostises pehmendavad ning vormivad. LYCRA ENERGIZE annab jalgadele puhkust ka kandmisel. 

 

TACTEL® kiud on väga hinnatud materjal sukkpükste koostises. Materjal on pehme, sile, hingav ning kergekaaluline ning tugev. TACTEL® materjal on 20 protsenti kergem kui enamikud teised kiudude materjalid ning kuivab kaheksa korda kiiremini kui teised.

 

Võrreldes tavaliste nailonkiududega on TORAY kiud väga hea venivusega ning kulumiskindlusega. TORAY oli Jaapanist pärit esimene suurim nailonkiudude tootja maailmas, kes 1951. aastal nailonkiude tootma hakkas.

 

Kašmiir on villatüüp, mis on pärit Kesk-Aasiast. Kašmiiri peetakse üheks pehmeimaks ning luksuslikuimaks villaks maailmas. Kašmiir pole küll kõige suurema isolatsiooniga vill, kuid teda annab kududa ülitihedalt ning õhukeselt, mistõttu on kašmiirist riideid mugav kanda otse nahal.