Naiste sukkpüksid | Sukad | Sokid | Disainsukkpüksid |

Sukkpüksid sügishooajaks – ZAFIRO 50 DEN!

Sukkpüksid sügishooajaks – ZAFIRO 50 DEN!

12.10.2020
Sukkpüksid sügishooajaks – ZAFIRO 50 DEN!

Sügis on värvide aeg! Päevad muutuvad lühemaks, temperatuur langeb  ning sügis hakkab näitama oma mitmekesist värvispektrit. Lehtedes olev klorofüll laguneb ning välja tulevad kollased, oranzid või punased pigmendid. Jahedamate ilmade saabumisel hakkavad ka Eesti naised sukkpükste hooajaks valmistuma. Hommikul tööle või õhtul sõbrannadega välja minnes kombineerime peegli eest mitmeid variatsioone, mida omavahel kokku sobitada. 

 

Mõned naised kannavad sukkpükse aastaringselt, teised kannavad neid rohkem sügisel ja talvel. Sügisesel hooajal väljas liikudes eelistavad naised paksemaid sukkpükse või sukkasid, mis annaksid jalgadele rohkem soojust. Paksemate sukkpükste juures on loomulikult tähtis jalgadele lisasoojuse andmine, kuid tähtis on ka nende väljanägemine. Kui loodus näitab sügisel oma ilusat värvispektrit, võiksid seda teha ka sina.

 

 

Ainuüksi sukkpükste tooni muutmisega saame oma garderoobi väga lihtsasti mitmekesisemaks muuta. Cecilia de Rafael ZAFIRO 50 DEN sari on väga rikkaliku värvivalikuga. Värve saab kombineerida kingade, seeliku, kleidi või vastavalt tujule. Värvidest ei tule puudu ka kõige nõudlikumale naisterahvale!

 

Lisaks suurepärastele värvidele on ZAFIRO sukkpüksid ise väga mugavad. Nad ei jäta karupükste tunnet ning säilib seksikus. Oma koostise tõttu on need oluliselt vastupidavamad, kui tavalised sukkpüksid ning nende kiud säilitavad erksa värvuse ka pärast korduvat pesemist. Igaüks meist tahaks samu sukkpükse korduvalt kanda. ZAFIRO sarja valmistamisel on kasutatud Lycra 3D kiude, mis võimaldab paremat liikumisvabadust ning venivust. Lisaks annavad 3D kiud sukkpükstele ilusama välimuse ning pehmema tunde.

 

 

Piltidel on näha ZAFIRO Maltone ja Moreno sukkpüksid. Sukkpükste kaunis värvus tuleb kõige paremini esile muidugi neid kandes. Cecilia de Rafael E-poes on ZAFIRO sarjas saadaval koguni 12 erinevat värvitooni ning palju erinevaid suurusi. Cecilia de Rafael ZAFIRO sari on ka ülemaailmselt naiste lemmikute seas - kahtlemata on see ka üks minu lemmikutest!