Naiste sukkpüksid | Sukad | Sokid | Disainsukkpüksid |

Naiste sukkpükste trendid 2020

Naiste sukkpükste trendid 2020

28.12.2020
Naiste sukkpükste trendid 2020

Õhukesed sukkpüksid või sukad on paljude naiste eelistuseks jahedamate ilmade saabumisel. Sukkpüksid koos seeliku või kleidiga on pidulikud ning naiselikud. Õhtused koosviibimised koos sõpradega või kontoris käimine annab võimaluse silma paista. Viimasel aastatel on rohkem moes loomingulised ning julgemad toonid ja mustrid. Kuid millised trendid on moes sellel aastal ning kuidas sobitada sukkpükste teiste riietega?

Polka täppidega sukkpüksid

Polka täpid on olnud populaarsed juba 1940. algusest. Mõned usuvad, et täpid said hoo sisse koos tantsuga. Moemaailmas seostatakse polka tekstuuri lõpmatusega, mis toob ellu rohkem särtsu. Ühes ollakse üksmeelel - täpid ei lähe kunagi moest! Ka sellel aastal on tumedada ja heledad polka täppidega sukkpüksid moes. Klassikaliselt kantakse täppidega sukkpükse koos seeliku või kleidiga. Nooremad kannavad neid ka julgemalt koos sokkidega. Mustad polka täppidega sukkpüksid sobivad suurepäraselt kokku musta kleidi ning kontskingadega. Paljude naiste sh Katie Holmes, Kylie Minoque, Lucy Boynton, Dua Lipa karderoobis on polka mustriga sukkpüksid “MUST HAVE”. Cecilia de Rafael sukkpükste sarjadest on polka täppidega sukkpüksid Eterno PoisGranada & Lyli.

Teemantmustriga sukkpüksid

XVI sajandi keskpaigas tekkis Itaalias omalaadne ja algupärane rahvalik teater - commedia dell´ arte. Arlekiin oli rändteatri kõige populaarsem koomiline tegelane, kes kandis mustast nahast poolmaski ning mitmevärvilist rombikujulistest lappidest kostüümi. Moemaailma tutvustas teemantmustrit esimesena Ameerika disainer Adele Simpson. Teemantmuster oli eriti poes 70-datel. Sellel aastal on muster jälle tagasi! Eriti hästi sobivad teematmustriga sukkpüksid kokku nahast seeliku ning pika mantliga. Cecilia de Rafael Arlekin sarja muster on inspireeritud just sellest ikoonilisest Arlekiin tegelaskujust. 

 

Sümbolitega või tekstidega sukkpüksid

Tundub, et sümbolite või tekstidega sukkpüksid jäävad moodi pikemaks ajaks. Tuntud näod ja bloggerid kannavad erinevate sümbolite või tekstidega sukkpükse. Need näevad head välja seelikute & jakkidega. Eriti armastatakse tähtedega sukkpükse, kus on kirjas sõnad, fraasid või lihtsalt tähed. Sobivad ideaalselt kokku lühikeste või keskmise pikkusega nahkseelikutega. Cecilia de Rafael trendisukkpükste seas on olemas #hashtagmillennial#iloveme disainid.

Värvilised sukkpüksid

Värvilised sukkpüksid on olnud moes mitmeid aastaid, sest need on alati andnud võimluse eristuda ning välja paista. Ka sellel aastal on värvidel on suur mõjuvõim! Räägitakse, et värvid mõjutavad otseselt tuju ning hinge. Hallidesse argipäevadesse värve lisada on tark tegu! Blair Waldorf Netflixi serjaalist “Gossip Girl” teadis samuti, kuidas värvidega silma paista. Värvilised sukkpüksid on mõnusd, sest neid saab hõlpsasti kanda koos jakkide, õhtuseelikute ning lühikeste kleitidega. Kõige rohkem värve leiad Cecilia de Rafael Zafiro ülipopulaarsest sarjast, kus on koguni 12 erinevat värvitooni!

Leopardi mustriga sukkpüksid

80-ndatel olid leopardi mustrid moes. Loomamustriga sukkpükste üle on tehtud palju nalja, kuid uskuge või mitte – need on uuesti moes! Leopardi mustriga sukkpüksid näevad tegelikult päris lahedad välja. Neid võib kanda igapäevaselt ning sobivad praktiliselt kõikide riietusstiilidega. Cecilia de Rafael Leopar sari on lisab sinu karakterile metsikust!