Naiste sukkpüksid | Sukad | Sokid | Disainsukkpüksid |

Cecilia de Rafael ametlik esindus nüüd Eestis!

Cecilia de Rafael ametlik esindus nüüd Eestis!

09.10.2020
Cecilia de Rafael ametlik esindus nüüd Eestis!

Cecilia de Rafael on üks tuntumaid, imetletumaid ning austatumaid sukkpükste tootjaid maailmas. Alates ettevõtte loomisest on Cecilia de Rafael tuntud kui kõrgkvaliteetsete sukkpükste valmistaja. Ettevõte on pärit Ida-Hispaaniast, katalaanikeelsest piirkonnast.

Imeliste omaduste ning disainiga sukkpükse hakati tootma üle 40 aasta tagasi Barcelonas. Samas kohas tegutsetakse edasi ka tänapäeval. Tegemist on perekonnaettevõttega, mis ei kuulu ühegi suurkontserni alla. Cecilia de Rafael ei ole tunutud mitte ainult disainsukkpükste poolest vaid neil ka väga hinnatud õhukesed sukkpüksid, mille kvaliteeti ja omadusi teavad naised üle kogu maailma. Cecilia de Rafaeli sukkpükse loetakse parimateks maailmas, samas on neil väga hea hinnaklass.

Naised hindavad kõige rohkem CdR juures hinna ja kvaliteedi suhet. CdR sukkpüksid ei ole väga palju kallimad kui keskmise hinnaga sukkpüksid, kuid oma omadustelt on sama head kui kaks korda kallimate brändide omad. Sukkpükste tootmisel kasutatakse kõige ökoloogilisemaid tooraineid ning järgitakse kõrgeid kvaliteedistandardeid. Brändil on suur ning lojaalne fännibaas ja tugev reputatsioon. Cecilia de Rafael on üks kiiremini kasvavavaid brände moemaailmas. Kuna nende imeline maine on hakanud levima, siis üha rohkem naisi on leinud enda jaoks lemmiku. Kuid, mis on nii erilist Cecilia de Rafael-is? Mis teeb nad nii ilusaks ja imeliseks? Miks on nad nii edukad? Vastust teavad tõenäoliselt need, kes neid on kandnud.